Skip to content

Yhteystiedot

Malmin Ilmailukerho toimii Helsinki- Malmin lentoasemalla, viihtyisät kerhotilamme löytyvät perinteikkäästä hangaarirakennuksesta. Löydät kenttäalueen kartan sivun lopusta.

Parhaiten eri vastuualueet tavoittaa sähköpostilla

Yleiset yhteydenotot info–at–mik.fi
Kalustoasiat kalusto–at–mik.fi
Simulaattori simulaattori–at–mik.fi
Laskutus laskutus–at–mik.fi
Koulutus koulutus–at–mik.fi

Malmin Ilmailukerhon hallitus vuonna 2020

Niko Ikonen Puheenjohtaja 040 827 6955 niko.ikonen–at–mik.fi
Antti Laukkanen  Varapuheenjohtaja 0400 769 808 antti.laukkanen–at–mik.fi
Jani Grundström Sihteeri 045 274 6777‬ jani.grundstrom–at–mik.fi
Vilho Järvinen Rahastonhoitaja 040 564 3525‬ vilho.jarvinen–at–mik.fi
Antti Laukkanen Kalustovastaava (OH-STL) 0400 769 808 antti.laukkanen–at–mik.fi
Klaus Sundman Kalustovastaava (OH-SRH) 050 522 9234 klaus.sundman–at–mik.fi
Esko Tirronen Kalustovastaava (OH-IHQ) 050 305 7623 esko.tirronen–at–mik.fi
Antti Kirjavainen Koulutusvastaava 040 550 7771 antti.kirjavainen–at–mik.fi
Ilkka Linnamäki Simulaattorivastaava 050 566 5460 ilkka.linnamaki–at–mik.fi
Juuso Issakainen Kerhomestari juuso.issakainen–at–mik.fi

KoulutusorganisaatioefhfkerhoVAAKA (2)

Päälennonopettaja ja koulutuspäällikkö:

Antti Kähönen, puh. 040 7394920, antti.kahonen–at–mik.fi

 

Postiosoite:

Malmin Ilmailukerho ry
Helsinki-Malmin lentoasema
00700 HELSINKI

Y-tunnus: Y-1559788-2
Tilinumero on Danske Bank: FI10 8000 1870 5921 37